Dzień muzyki


Dzień muzyki

Dnia 1.10.2018 dzieci z grupy 6 - latków obchodziły Światowy Dzień Muzyki. Na powitanie wszyscy obecni otrzymali nutki, które przeniosły nas do krainy dźwięków. W czasie zajęć „Zajączki" wzięły udział w zabawach muzycznych. Przedszkolaki uważnie słuchały utworów muzycznych, wykonywanych na różnych instrumentach. Wspólnie podzieliliśmy instrumenty zgodnie z ich rodzajami. Dzieci miały możliwość spróbowania samodzielnej gry na wybranym instrumencie. Ogromne zainteresowanie wzbudziły instrumenty: Djembe i Kazoo.

Wystawa w auli


Wystawa w auli

W poniedziałek 22.10.2018 wszystkie przedszkolaki wzięły udział w wystawie w auli. Tematem wystawy było 100 lecie Odzyskania Niepodległości.

 
 
 

Październikowe urodziny u Jeżyków


Październikowe urodziny u Jeżyków

Jeszcze raz życzymy naszym 4-latkow wszystkiego najlepszego.

 
 
 
 
 

Mąka u Jeżyków


Mąka u Jeżyków

Najmłodsze przedszkolaki na zajęciach przekonały się, że mąka służy nie tylko do tworzenia wypieków, ale także do zabawy i ćwiczeń oddechowych.

 
 
 
 

Doświadczenia z wodą u Jeżyków


Doświadczenia z wodą u Jeżyków

Jeżyki badały właściwości wody, a także tworzyły muzykę za jej pomocą.

 
 
 
 
 

Doświadczenia z mlekiem


Doświadczenia z mlekiem

Mleko też może być zaskakujące i ciekawe. Jeżyki bardzo chętnie poznają sekrety domowych produktów.

 
 
 
 
 

Dzień jesieni


Dzień jesieni

W poniedziałek 24.09.2018 r. nasze przedszkolaki ciepło powitały nadchodzącą jesień. Z okazji zmieniającej się pory roku został zorganizowany Dzień Jesieni. Dzieci przyszły do przedszkola w strojach w barwach jesiennych. W każdej grupie całą grupą stworzyły przepiękne suknie dla Pani Jesieni oraz świetnie się bawiły podczas zabaw i konkurencji sportowych na Sali zabaw.
 

Urodziny


Urodziny

W grupie Wiewiórek mamy już za sobą wiele urodzin. Świętowaliśmy już od pierwszego dnia powrotu z wakacji. Teraz czeka nas przerwa i zaczniemy się bawić w Nowym Roku.
 
 
 
 

Witamina A, witamina C, jest w owocach i warzywach każdy o tym wie


Witamina A, witamina C, jest w owocach i warzywach każdy o tym wie

Najmłodsze przedszkolaki z wielką ochotą przystąpiły do pracy z darami Pani Jesieni z sadu i ogrodu. Wykazały się przy tym dużą wiedzą i ciekawością tematu. Wiedzą już, że warzywa i owoce są zdrowe i pyszne. Być może wśród nich jest przyszły Master Chef...
 
 
 

Nowy sklepik


Nowy sklepik

Nasze przedszkole doposażone zostały w nowy stragan (sklepik). Zainteresowanie dzieci nowym nabytkiem było tak ogromne, że natychmiast ustawiła się do niego bardzo długa kolejka. Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup.