Dni otwarte w przedszkolu

Publiczne Przedszkole przy Zespole Edukacyjnym w Trzebiechowie od 26 - 30 czerwca oraz 28 – 31 sierpnia w godzinach od 9.00 – 11.00 zaprasza dzieci, które przyjdą po raz pierwszy po wakacjach do naszej placówki.

Dziecko wspólnie z rodzicem może uczestniczyć w zabawach, poznać nauczycieli, kolegów, sale przedszkolne oraz ogródek przedszkolny.
Te pierwsze spotkania są ważne w procesie adaptacji dziecka w przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy dzieci i ich opiekunów.

Dni otwarte w przedszkolu

Informujemy, iż w przedszkolu organizujemy Dni otwarte dla dzieci, które po raz pierwszy od września rozpoczną edukację przedszkolną. Pierwsze takie spotkania odbędą się 27, 28, 29 czerwca 2016 w salach przedszkolnych w godz. od 9.30 do 10.30. Kolejne spotkania odbędą się w dniach 29, 30, 31 sierpnia w godz. od 10.00 do 11.00. Serdecznie zapraszamy.

Dyrekcja Zespołu Edukacyjnego

Sprawne ręce

05 lutego 2016 r. (tj. piątek) odbędzie się bal karnawałowy dla przedszkolaków. Prosimy Rodziców o wyposażenie dzieci w kostium (strój) stosowny do tej imprezy.

Wyprawka przedszkolaka 3, 4 latki

UWAGA RODZICE DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

Informuję, iż dni otwarte dla dzieci, które od września 2015 roku po raz pierwszy będą uczęszczały do naszego przedszkola, ustalamy na 22 – 26 czerwca w godz. 10.00 - 11.30 i w sierpniu w dniach 24 – 28 w godz. 9.00 – 12.00. W dniach tych zapraszamy Państwa do odwiedzania naszego przedszkola ze swoją pociechą.

Od 29 czerwca do 14 sierpnia przedszkole będzie nieczynne.

z-ca dyr. J. Skubek

III Przegląd Piosenki i Tańca Przedszkolnego

Potyczki gimnazjalne

Przedszkole Publiczne w Trzebiechowie dnia 03 czerwca 2015 r. organizuje III Przegląd Piosenki i Tańca Przedszkolnego, który odbędzie się o godz. 9.00 w sali gimnastycznej.

W przeglądzie wystąpią dzieci przedszkolne ze Swarzynic, Klenicy, Bojadeł i Trzebiechowa.

Zapraszamy.