Przedszkolaki pracują w domu

Nasze dzielne przedszkolaki pilnie pracują każdego dnia. Choć niestety nie w przedszkolu, ale w domach - cierpliwie realizują przesłane materiały. Czasem pomagają im rodzice, czasem inicjatywa leży po ich stronie. Nie straszne im ani czytanki ani działania matematyczne, prace plastyczne, piosenki czy gimnastyka… Gorliwie wypełniają polecenia, słuchają wskazówek. Przedszkole opuszczone, ale domowe przedszkolaki tętnią życiem i rozpierającą je energią. Rodzice uchwycili te wulkany energii, gdy udało się je nieco okiełznać pędem do wiedzy i naturalną ciekawością świata.