III Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych

Mikołaj

III Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych odbył się w tym roku 12 grudnia. Gościliśmy przedszkolaków z Bojadeł i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sulechowie. Jak co roku występom towarzyszyły silne emocje. Dzieci występowały w teatrzykach o tematyce zimowo-jasełkowej. Cudnie przebrane stanęły na wysokości zadania recytując, śpiewając a nawet tańcząc swoje role. Widownia także dopisała, nagradzając gromkimi oklaskami wszystkich aktorów. Był także czas na szybki „posiłek regeneracyjny”. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za przyniesienie ciastek oraz pomoc i zaangażowanie w przygotowaniach.

MikołajMikołajMikołajMikołajMikołajMikołajMikołajMikołajMikołajMikołajMikołajMikołajMikołajMikołajMikołajMikołaj