Warsztaty plastyczne

17 października dzieci z grupy Zajączki wzięły udział w warsztatach plastycznych w Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie. Warsztaty zorganizowane były w ramach Tygodnia seniora. Przedszkolaki pod okiem wychowawcy, pracowników palcówki oraz pensjonariuszy wykonały mnóstwo kolorowych kartek dla seniorów. Obcowanie z osobami starszymi i chorymi jest bardzo cennym doświadczeniem dla naszych dzieciaczków.

Dziękujemy pracownikom DPS za zaproszenie naszych wychowanków i miło spędzony czas.