Przegląd tańca

17 maja 2018 r. odbył się szósty już Przegląd Piosenki i Tańca Przedszkolnego. Wystąpiły dzieci z naszego przedszkola a także zaproszeni goście - dzieci z przedszkola "Kraina Marzeń" w Swarzynicach oraz Przedszkola Specjalnego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulechowie. Dzieci prezentowały się w kategoriach tańca oraz śpiewu (indywidualnego oraz grupowego). Tańce z różnych stron świata wzbogacone zostały o fantastyczne stroje, które pomogły widzów wprowadzić w muzyczny świat poszczególnych krajów. Wszystkie grupy zaprezentowały swoje umiejętności, spotykając się z gorącym aplauzem ze strony publiczności oraz innych dzieci. Był też czas wspólnych zabaw muzyczno-tanecznych oraz chwila na regenerację przy wodzie i ciasteczkach. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za wspaniałe nagrody, a uczestnikom za wyśmienitą zabawę i wspaniałą atmosferę.

Przegląd tańcaPrzegląd tańcaPrzegląd tańcaPrzegląd tańcaPrzegląd tańcaPrzegląd tańcaPrzegląd tańcaPrzegląd tańcaPrzegląd tańcaPrzegląd tańcaPrzegląd tańcaPrzegląd tańcaPrzegląd tańca