Przedszkolaki na przedstawieniu

W piątek 27.10.2017 dzieci z naszego przedszkola ponownie uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym. Po śniadaniu wyruszyliśmy do Sulechowa do "Zboru" na spektakl pt. "Karolcia". Dzieci bardzo uważnie śledziły wydarzenia w których brała udział Karolcia główna bohaterka. Spektakl wzbogacały efekty świetlne, dekoracje oraz gra aktorów. Po powrocie do przedszkola wszyscy wypowiadali się na temat bohaterów biorących udział w spektaklu tj.: Karolcia, Filomena oraz wielu innych.