Sortuję, nie marnuję

W myśl powiedzenia, że "czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał" Urząd Gminy Trzebiechów we współpracy z Zespołem Edukacyjnym w Trzebiechowie rozpoczął wielomiesięczny konkurs pod tytułem "Sortuję – nie marnuję" w którym udział biorą:

najmłodsza grupa przedszkolna – "Jeżyki"
średnia grupa przedszkolna – "Wiewióreczki"
zerówka – "Zajączki"
kl I i III – "Ekoskrzaty"
kl III i III – "Ekopandy"
Kl II i II – "Lwy segregacji"

16 listopada na apelu zostały rozdane wszystkim grupom komplety pięciu identycznych pojemników. Pierwszym zadaniem było oznaczenie odpowiednimi kolorami do rodzaju zbieranej selektywnie frakcji odpadów tychże pojemników w terminie do końca listopada. Efekty możemy podziwiać na załączonych zdjęciach zrobionych podczas oceniania prac w dniu 5 grudnia 2016 r.

Sortuję, nie marnujęSortuję, nie marnujęSortuję, nie marnujęSortuję, nie marnujęSortuję, nie marnujęSortuję, nie marnujęSortuję, nie marnuję