I Przegląd Teatrzyków

W tym roku 21 marca witaliśmy wiosnę w nietypowy sposób, zaprosiliśmy inne przedszkola na I Przegląd Teatrzyków Przedszkolnych.

Na deskach Trzebiechowskiego Ośrodka Kultury występowało 7 grup, 4 zaproszone oraz 3 z naszego przedszkola. Zaprosiliśmy przedszkola z Bojadeł, Klenicy, Swarzynic oraz Sulechowa. Wszystkie zaproszenia zostały przyjęte z entuzjazmem. Każda z siedmiu inscenizacji była wspaniale przygotowana i niepowtarzalna. Organizatorzy byli zaskoczeni pomysłowością opiekunów małych artystów oraz poziomem kunsztu aktorskiego ich samych. Było ciekawie, pouczająco i bardzo wesoło.

Dziękujemy sponsorom:
- sklep ABC w Trzebiechowie,
- sklep GROSIK w Trzebiechowie,
- Pani Dyrektor Przedszkola Niepublicznego "Mały odkrywca" w Klenicy,
- Rada Rodziców Przedszkola Publicznego w Trzebiechowie.

Składamy również podziękowania pracownikom Trzebiechowskiego Ośrodka Kultury oraz wszystkim mamom zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia.