Dla Babci i Dziadka

27 stycznia 2017 r. dzieci przedszkolne jak co roku gościły babcie i dziadków z okazji ich święta.

Jeżyki, Wiewióreczki i Zajączki przygotowywały się do tego spotkania wiele dni, aby sprawić swoim bliskim niespodziankę poprzez wiersze, piosenki, inscenizacje, taniec i własnoręcznie wykonane prezenty.

Dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie. Życzymy im wszystkiego najlepszego i STU LAT.

Składamy ogromne podziękowania rodzicom za ich pomoc w przygotowaniu tej uroczystości. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Moniki Banachowicz i Pani Elżbiety Stempniewicz za uszycie kostiumów do przedstawienia. Pani Joannie Kozłowicz – Borek dziękujemy za zdjęcia z tej uroczystości.