IV Przegląd Piosenki i Tańca Przedszkonego

3 czerwca 2016 r. odbył się IV Przegląd Piosenki i Tańca Przedszkolnego, którego pomysłodawcą i organizatorem są pracownicy naszego przedszkola. Udział w przeglądzie wzięły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bojadłach, Oddziału Przedszkolnego w Klenicy, Przedszkola "Mały Odkrywca" w Klenicy, Niepublicznego Przedszkola "Kraina Marzeń" w Swarzynicach, dzieci z Przedszkola Publicznego w Trzebiechowie i po raz pierwszy dzieci z Przedszkolnego Oddziału Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego z Sulechowa.

Wśród zaproszonych gości byli: Rodzice dzieci, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Maria Kasprzyk, Dyrektor Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie Pani Zdzisława Rychła, Dyrektor biblioteki Pani Jolanta Kaczorowska, dyrektorzy zaprzyjaźnionych placówek edukacyjnych Pani Kamila Ostapczuk, Pani Mirosława Latarowska, Pani Joanna Aniśkiewicz, Pani Justyna Hutor i Pani Lidia Ludwiczak.

W tym roku uczestnicy przeglądu stanęli przed nowym zdaniem. Wszystkie grupy prezentowały polskie tańce ludowe. Dzieci z Przedszkolnego Oddziału Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego z Sulechowa zaprezentowały układ taneczny, który wykonały wspólnie ze swoimi opiekunami.

Prezenty, którymi obdarowane zostały dzieci za ich wspaniałe występy ufundowali: Rada Rodziców Przedszkola Publicznego w Trzebiechowie, Pani Kamila Ostapczuk, Pan Tadusz Wojter i Pani Jolanta Kaczorowska. Dziękujemy Rodzicom naszego przedszkola za ufundowanie poczęstunku dla wszystkich przedszkolaków, za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu przeglądu, a w szczególności Pani Elżbiecie Stempniewicz i Monice Banachowicz, które po raz drugi przygotowały stroje do występów dzieci.