Dzień Dziecka w przedszkolu

Chcieliśmy, żeby w dniu 1 czerwca 2016 r. było słonecznie i żeby nie padał deszcz. Jednak tak nie było i zabawy dzieci z okazji ich święta odbyły się w salach przedszkolnych. Oprócz zabaw przy muzyce i z chustą animacyjną dzieci zorganizowały piknik na swoich kocykach w salach. Były również prezenty. Od rodziców dzieci otrzymały nowe gry planszowe zakupione z funduszu Rady Rodziców i od dyrekcji Zespołu Edukacyjnego sprzęt do zabaw w piaskownicy. Lody dla wszystkich przedszkolaków ufundowała mama Filipa. I choć pogoda spłatała figla w salach było ciekawie i wesoło.