Wycieczka do Zielonej Góry

Dnia 3 czerwca dzieci z grupy 0A oraz 0B pod opieką swoich wychowawczyń oraz rodziców udały się na wycieczkę do Zielonej Góry do Centrum Handlowego Focus Mall. Początek wyprawy miał miejsce w sali zabaw, gdzie przez dwie godziny dzieci korzystały ze ślizgawek, trampoliny, kulek, gier komputerowych, samochodzików itp. Po wielu wesołych harcach udaliśmy się do kina na film pt. "Listonosz Pat". Film rozśmieszył nas, ale i wzruszył do łez. Po projekcji czekał na nas pyszny poczęstunek w restauracji MC Donald. Zadowoleni i zmęczeni udaliśmy się w drogę powrotną do szkoły. Wycieczka była bardzo udana.