Wizyta Mikołaja w naszej szkole

6 grudnia wszystkie dzieci w naszej szkole odwiedził Mikołaj. Dzieci czekały niecierpliwie w auli na przybycie znakomitego gościa, który wreszcie pojawił się w asyście pomocników. Każda z klas otrzymała wór pełen słodyczy. Po powrocie do sal na dzieci z zerówek czekała wielka niespodzianka w postaci jeszcze jednego worka wypchanego po brzegi prezentami. Okazało się, że Mikołaj zdążył jeszcze przed spotkaniem zostawić pod choinką dodatkowe niespodzianki dla dzieci. Radości nie było końca, bo okazało się, że dzieci z grupy 0A otrzymały wiele ciekawych gier planszowych oraz samochód dla chłopców i lalkę dla dziewczynek. Bardzo dziękujemy i czekamy na ciekawe prezenty za rok!

Wizyta Mikołaja w naszej szkoleWizyta Mikołaja w naszej szkoleWizyta Mikołaja w naszej szkoleWizyta Mikołaja w naszej szkoleWizyta Mikołaja w naszej szkoleWizyta Mikołaja w naszej szkole