U "Wiercipiętków"

U Wiercipiętków

Po kilku miesięcznym pobycie w przedszkolu "Wiercipiętki" coraz lepiej radzą sobie z wykonywaniem zadań dydaktycznych i nie tylko. Dzieci biorą aktywny udział w zajęciach, a szczególnie tych plastycznych. Poznajemy także otaczające nas środowisko. Dbamy o naszą kondycję fizyczną poprzez zajęcia na placach zabaw, w sali oraz chodząc na spacery. Obecnie poznajemy drugi żywioł "Ogień". Wszystkim rodzicom dziękujemy za wzbogacanie kącika plastycznego oraz aktywny udział w życiu naszej grupy.