Pierwsze dni w przedszkolu

Wiercipiętki po wakacyjnym odpoczynku powitały nowych kolegów i koleżanki, które zaczęły uczęszczać do naszego przedszkola. W tym roku szkolnym głównym celem naszych działań będzie poznawanie czterech żywiołów. Pierwszym z nich jest ziemia. Ziemia to gleba, w niej możemy zasiać nasiona, umieścić cebulki kwiatów, to również planeta pokryta zbiornikami wodnymi i kontynentami oraz wszystko to, co się na niej znajduje. Aby to wszystko sprawdzić odbyliśmy wiele spacerów podczas których poznawaliśmy nasze otoczenie. Byliśmy w pobliskim parku. Założyliśmy także hodowle kryształków soli.