Mikołajki w przedszkolu

Piątek 6 Grudnia to jeden z niewielu dni na który, maluszki czekały od dawna. W przeddzień tego święta odwiedził nas pan Wójt ze słodkim upominkiem. Następnego dnia dzieci w wolnych chwilach od zajęć zaglądały do okien czy nie widać sani z Mikołajem. Szczególnie, że pogoda nie sprzyjała podniebnym podróżom. Tego dnia świętowaliśmy także urodziny Olka, który tego właśnie dnia kończył 3 lata. Po śniadaniu Wiercipiętki podjęły decyzję, o sprawdzeniu wszystkich sal, bo być może przegapiły wizytę Mikołaja. Ich przypuszczenia się sprawdziły, nikt Mikołaja nie widział, ale pod choinką odnaleziono słodkie upominki oraz zabawki dla wszystkich dzieci do wspólnych zabaw w grupie.