Dzień marchewki świętujemy z Babcią i Dziadkiem

Święto Pluszowego Misia

Wtorek 21.01.2014 to mega wyjątkowy dzień w "Domu Krasnoludków". Od rana czekaliśmy na babcie i dziadków. Wiercipiętki zaprosiły swoje babcie i dziadków do przedszkola żeby podziękować im za ich dobro i wyrazić swoją miłość. Tym razem postanowiliśmy obchodzić go jednocześnie z Dniem marchewki. Tego dnia obchodził urodziny także Filip.

Po przybyciu gości odbyły się występy. Podczas nich nasi milusińscy zaśpiewali piosenki, wyrecytowali wiele wierszy o miłości do babci, o wdzięczności za to, że dziadkowie zawsze mają dla nich czas.

Goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które przygotowały dla nich tą uroczystość.

Po zakończeniu występów dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty i zaprosiły do wspólnych konkursów. Zaproszeni goście bardzo aktywnie brali udział w przygotowanych konkursach. W nagrodę za udział w konkursie przydzielano dyplomy. Wiele radości wzbudziła wykonywana przez babcie i dziadków marchewkowa surówka. Wszyscy zostali zaproszeni na wspólną degustację marchewkowych potraw oraz pierniczków przygotowanych przez jedną babć. Na pamiątkę wspólnie spędzonego dniadzieci otrzymały balonowe marchewki a babcie i dziadkowie marchewkowe odznaki.