"O rybaku i złotej rybce"

O rybaku i złotej rybce

Dnia 19 czerwca 2013 r. byliśmy gośćmi DPS w Trzebiechowie. Zostaliśmy zaproszeni na przedstawienie bajki pt. "O rybaku i złotej rybce", którą wystawili pensjonariusze i pracownicy DPS–u. Bajka bardzo podobała się dzieciom, ale to nie był koniec niespodzianek. Czekał na nas sok i pyszne ciasto, które upiekły panie kucharki. Po iście królewskiej uczcie pojechaliśmy windą, żeby z bliska przyjrzeć się bocianom i ich dzieciom. Nogi i dzioby małych bocianów nie były jeszcze czerwone, ale czarne. Serdecznie dziękujemy pensjonariuszom i personelowi za zaproszenie oraz moc wrażeń.