Mikołaj u "Wesołków"

Mikołaj u Wesołków

6 grudnia 2012 roku już od rana dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwonka Mikołaja i wyglądały reniferów ciągnących sanie. Ale zanim spotkały się z gościem, dzieci znalazły list od Mikołaja i zgodnie z prośbą zawartą w liście rozwiązywały różne zagadki oraz bawiły się przy muzyce.

Mikołaj pojawił się w towarzystwie krasnali w czerwonych czapkach. Dzieci wprowadziły gościa do swojej sali, przywitały i pomogły mu usiąść, ponieważ był już trochę zmęczony. Oczywiście najważniejszym punktem spotkania było odebranie paczki z rąk Mikołaja. Przedszkolaki zapytały:

Święty Mikołaju – co w tym worku masz
Jakie upominki grzecznym dzieciom dasz?

Wszystkie dzieci grzeczne były, więc na paczkę zasłużyły. Oprócz słodyczy dzieci z grupy ęWesołki" otrzymały gry i klocki, którymi wspólnie będą się bawić w przedszkolu. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę, podziękowały za prezenty i zaprosiły do wspólnych zabaw przy muzyce.

Szkoda, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku, ale w tym cała jego magia. Do zobaczenia za rok!

Mikołaj u WesołkówMikołaj u WesołkówMikołaj u WesołkówMikołaj u WesołkówMikołaj u WesołkówMikołaj u WesołkówMikołaj u WesołkówMikołaj u WesołkówMikołaj u Wesołków