Co słychać u "Wesołków"

Co słychać u Wesołków

Dzieci 5–letnie podczas zajęć w przedszkolu dowiedziały się skąd ludzie mają chleb, cukier, co można zrobić z mleka. Samodzielnie wykonały deserek z serka i galaretki dla wszystkich przedszkolaków.

24.10.2012 r. przedszkolaki udały się do gospodarstwa rolnego Pana Edwarda Jurzaka gdzie poznały maszyny rolnicze potrzebne do pracy w polu. Pan Edward opowiedział dzieciom, jak się one nazywają, do czego służą oraz uruchomił niektóre z nich. Przedszkolaki dowiedziały się, że nie mogą do nich zbliżać się. Na zakończenie tego spotkania dzieci zbierały jabłka, podziękowały laurką, bukiecikiem różyczek wykonanych z jesiennych liści oraz piosenką.