Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres roku, jest to szczególny czas. Czas składania sobie życzeń, śpiewania kolęd, wręczania prezentów bliskim.

Dnia 19 grudnia 2012 r. w przedszkolu zapanował świąteczny nastrój. Tradycyjnie, na kilka dni przed Bożym Narodzeniem odbyło się wigilijne spotkanie, które zgromadziło dzieci i personel przedszkola. Przedszkolaki w świątecznym dla nich dniu obejrzały Jasełka przygotowane pod kierunkiem Pani Grażyny Sadowskiej przez uczniów Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Na scenie pojawiła się Maryja i Józef, aniołki, trzej królowie, pastuszkowie. Spektakl wzbogacały kolędy w wykonaniu dzieci i wszystkich zebranych. Po części artystycznej wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Następnie cała społeczność przedszkolna zajęła miejsca przy stołach, aby zjeść wspólny posiłek. Nie zabrakło na naszym stole barszczu z uszkami i pieczonej ryby, a pod choinką znalazły się drobne upominki dla dzieci.