Spotkanie z Mikołajem

Dzień 6 grudnia 2011 r. był dniem szczególnym, wszystkie przedszkolaki udały się do sali TOK-u, aby tam wspólnie z dziećmi klas "0" spotkać się ze Świętym Mikołajem. Wiele przedszkolaków bardzo przeżywało tą wizytę, gdyż po raz pierwszy oko w oko miało okazję spotkać się z tym dostojnym gościem.

Dzieci powitały Mikołaja piosenką, a po krótkim dialogu Mikołaj rozdawał prezenty. Każde dziecko podchodziło do Mikołaja i odbierało swój słodki upominek. Uwieńczeniem wizyty Świętego Mikołaja były wspólne zabawy i pamiątkowe zdjęcie.

Po powrocie do przedszkola pod choinkami na dzieci czekały jeszcze inne upominki. Były to zabawki przeznaczone do wspólnej zabawy wszystkich dzieci.

Tego dnia przedszkole odwiedził Wójt Gminy Pan Stanisław Drobek i podarował dzieciom drobne upominki.