ZESPÓŁ EDUKACYJNY

DEUTSCH PLUS - lekcja z Johannesem

lekcja z Johannesem

Kolejna grupa chętnych uczniów klas 7 i 8 wzięła dziś udział w warsztatowej lekcji online z projektu Deutsch Plus.

Tym razem poprowadził ją student prawa, nauk politycznych i historii - Johannes Möhrle z Monachium. Johannes opowiadał o sobie, o szkołach, które ukończył oraz o atrakcjach i ciekawostkach Bawarii i swego rodzinnego miasta. Na prezentacji i filmikach pokazał swoje mieszkanie, uniwersytet, hobby i miejsca w Polsce, które odwiedził. W trakcie zajęć młodzież miała możliwość przedstawienia siebie i zadawania pytań Johannesowi. Na koniec Johannes rozwiązał przygotowany przez uczniów quiz o Polsce.

lekcja z Johannesemlekcja z Johannesemlekcja z Johannesemlekcja z Johannesemlekcja z Johannesemlekcja z Johannesem