ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Z wizytą w sklepie „Biedronka”

Z wizytą w sklepie Biedronka

24 stycznia uczniowie klasy III na specjalne zaproszenie od taty Julki, Pana Janusza, uczestniczyli w wycieczce do dyskontu spożywczego „Biedronka”. Dzieci zostały bardzo miło przywitanie przez kierownictwo sklepu oraz zaproszone do zwiedzania. Dużym zainteresowaniem cieszyło się zaplecze sklepu, w którym dzieci poznały zasady funkcjonowania chłodni, obsługę maszyny myjącej podłogi, wózka do palet oraz miejsca na wypieki. Każde dziecko mogło zasiąść na kasie i kasować produkty przyjmując rolę sprzedawcy. Na zakończenie zwiedzania, ogromną frajdą dla dzieci było samodzielne zrobienie zakupów ulubionych produktów oraz upominki od Pana Kierownika. Podczas wyjścia dzielnie wspierała nas mama Igi, Pani Monika. Wycieczka była pouczająca i bardzo udana.