ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Wieczornica z okazji Święta Niepodległości

11 listopada o godz. 17.00 w auli Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie odbyła się wieczornica, w której uczniowie pod kierunkiem Pani Joanny Urbańskiej-Marcinek i Pana Przemysława Puchalskiego zaprezentowali przepiękny program. Tego roku nie było inscenizacji tylko przegląd pieśni patriotycznych pod hasłem „Pieśń o tej co nie zginęła”. Między pieśniami dziewczęta recytowały także wiersze oraz przybliżały publiczności okoliczności powstania wielu pieśni.

Na wstępie Pani Dyrektor Alina Radoch powitała wszystkich przybyłych gości, głos zabrała także Pani Wójt Izabella Staszak.

O tym, ze program bardzo się wszystkim podobał świadczyły gromkie owacje na stojąco.

Młodzi artyści spisali się wspaniale.

Liczna publiczność i niemilknące brawa utwierdzają nas w tym, ze warto poświęcić czas pracując z tak wspaniałymi młodymi ludźmi.