ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Obchody 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

11 listopada w Kościele Parafialnym w Trzebiechowie odbyła się uroczysta Msza św. za Ojczyznę, której przewodniczył ks. Andrzej Grządziel. Po zakończonej Eucharystii przemaszerowaliśmy pod Pomnik, gdzie przemówienie wygłosiła Pani wójt Izabella Staszak i Przewodniczący Rady Gminy Rafał Ćwiertniewicz, następnie odbył się apel poległych z salwą honorową.

Uczennice Maria Sobczuk i Natalia Lupa powiedziały piękny patriotyczny wiersz Następnie delegacje złożyły wiązanki.

W uroczystościach uczestniczyli także nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Poczet Sztandarowy w składzie, chorąży: Karol Horodniczy, Mateusz Napierała asysta: Zofia Nieciecka, Hanna Marcinek, Patrycja Kisiel, Natalia Lupa.

Uczniom bardzo dziękuję za godne reprezentowanie szkoły.