ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Uczciliśmy Dzień Patrona Szkoły

18 maja 2018 r. w naszej szkole odbyły się Uroczyste Obchody Dnia Patrona. W tym dniu przypadły również urodziny Papieża, więc ten dzień był dla nas wyjątkowy. Uczniowie zaprezentowali niezwykle wzruszający montaż słowno-muzyczny. Wspomnieliśmy osobę Ojca Świętego, choć czujemy, że jest On zawsze w naszych sercach, czuwa i opiekuje się nami. Jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za całą spuściznę moralną, która dziś jest dla nas drogowskazem, z której możemy czerpać, jak z prawdziwego źródła...

Przywołaliśmy Świętego Jana Pawła II w różnych aspektach Jego życia - i jako człowieka wielkiej wiary, miłującego bliźnich i Boga, kochającego przyrodę i ojczyznę, wreszcie jako człowieka Modlitwy. Dziękujemy Ci Ojcze za wszystko, co dla nas uczyniłeś. Jesteśmy dumni, że jesteś Patronem naszej szkoły.

Dzień 18 maja był szczególnie celebrowany w naszej szkole. Oprócz wspomnień o naszym wielkim rodaku, posilaliśmy się pysznymi papieskimi kremówkami i innymi ciastami.

Serdecznie dziękujemy rodzicom zaangażowanym w tę uroczystość. Pani Katarzynie Górkiewicz i pani Gabrieli Maćkowiak za przepyszne wypieki, a pani Agnieszce Sokół za dostarczenie smakowitych kremówek w niezwykle dobrej cenie.

Pani Magdalenie Lusawie, pani Katarzynie Górkiewicz i pani Katarzynie Bogusławskiej dziękujemy również za opiekę i pomoc w rozprowadzeniu naszych ciast, dzięki czemu zebraliśmy fundusze na naszą klasopracownię.