ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Klasa 6b w Łagowie – wspaniała wycieczka

Zajęcie otwarte w grupie Zajączków

W dniach 11, 12 października odbyła się wycieczka klasy 6 b z wychowawcą do Łagowa. Uczniowie zwiedzali zabytkowy Zamek Joannitów powstały w XIV wieku, wzgórze zwane Sokolą Górą, na którym znajduje się zabytkowy cmentarz ewangelicki z początku XIX wieku.

Największą atrakcją jednak był pobyt w parku linowym, tam dzieci mogły popisać się swoją sprawnością fizyczną, a była im naprawdę potrzebna. Nie obyło się oczywiście bez dyskoteki, na której wspaniale się bawiły, było także karaoke ujawniające talenty wokalne dziewcząt i chłopców.

Wycieczka nie mogłaby się odbyć bez wielkiej pomocy wszystkich Rodziców.

Szczególne podziękowania dla Tych, którzy zajęli się bezpiecznym transportem wycieczkowiczów, a byli to Rodzice Dominiki Słoty, Julii Sokół, Kamila Kocika, Szymona Cepowskiego i Michała Piszczyka. Pan Wojciech Sokół był drugim opiekunem a Pani Jolanta Sokół upiekła na dyskotekę pyszne babeczki.