ZESPÓŁ EDUKACYJNY

BIEGAJĄCE DYKTANDO z języka niemieckiego - konkurs w szkole podstawowej

BIEGAJĄCE DYKTANDO z języka niemieckiego

Tegoroczny EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW uczciliśmy ruchowym konkursem poza salą językową - w szkolnej auli oraz w parku.

Biegacze i pisarze ze szkoły podstawowej ćwiczyli czytanie, rozumienie ze słuchu, mówienie i poprawną pisownię wyrazów z zakresu tematów o rodzinie.

Sportowa forma lekcji bardzo się uczniom podobała, a laureatami nietypowego, "spoconego" dyktanda zostali:

Dominik Bednarski
i Mateusz Zacharzewski