ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Zakończenie zajęć nauki pływania

W piątek 20 listopada uczniowie klas IIa i IIb zakończyli zajęcia nauki pływania na basenie w Sulechowie. Przez kilka tygodni pod czujnym okiem instruktorów dzieci oswajały się z wodą o różnej głębokości. Poznawały style pływania i nurkowania, przyswajały również zasady bezpieczeństwa, które należy przestrzegać przebywając nad wodą.

Na pożegnanie dzieci wręczyły Instruktorom pamiątkowe zdjęcie oraz drobne upominki, a w zamian otrzymały kolorowe znaczki z hasłem projektu "Umiem pływać".

Przygodę z pływaniem będziemy miło wspominać!