ZESPÓŁ EDUKACYJNY

"Tu zaczyna się moja Ojczyzna"

Tu zaczyna się moja Ojczyzna

10 listopada br. Szkoła Podstawowa uczciła święto niepodległości. Tym razem była to gra terenowa pod hasłem "Tu zaczyna się moja Ojczyzna" realizowana w ramach projektu "Bezpieczna i przyjazna szkoła". Zgłoszeni do zabawy chętni uczniowie oraz ich rodzice mieli za zadanie odnaleźć 11 miejsc związanych z historią Trzebiechowa. W każdym z poszukiwanych stanowisk czekali na nich uczniowie z gimnazjum z klasy III a z zadaniami dotyczącymi różnych dziedzin m.in. przyrody, pierwszej pomocy, historii, sportu, matematyki. Podzieleni na 5 drużyn uczniowie wraz z nauczycielami oraz swoimi rodzicami ruszyli w teren, aby po mocy wrażeń powrócić do szkoły na przygotowaną już dla nich biesiadę. Apetyty po tak emocjonującej grze dopisały, każdy uczestnik otrzymał także niewielki upominek oraz pamiątkowy button przygotowany specjalnie na tą okazję.

Wszyscy uczestnicy gry wyrazili chęć uczestniczenia w tak przygotowanej zabawie w przyszłości. Organizatorzy dziękują wszystkim za pomoc i za zaangażowanie w realizację przedsięwzięcia.