ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Nasze laureatki na premierze "Dziewczynki z zapałkami"

Nasze laureatki na premierze Dziewczynki z zapałkami

Nikola Paziewicz i Dominika Słota, laureatki konkursu Teatru Lubuskiego, 1 lutego wraz ze swoimi mamami gościły na premierowym spektaklu "Dziewczynka z zapałkami".

Po przedstawieniu, przy pełnej widowni, dziewczynki zostały zaproszone na scenę i z rąk samego dyrektora teatru odebrały gratulacje, dyplomy i nagrody za III miejsce w konkursie – pięknie wydane baśnie Andersena. Dyrektor miał dodatkową niespodziankę – dla laureatów i ich rodzin ufundował darmowe wstępy na wszystkie przedstawienia dla dzieci do końca sezonu.

Plakaty Dominiki i Nikoli prezentowane były na konferencji prasowej przed premierą sztuki i wraz z pracami 9 uczniów naszej szkoły uczestniczących w konkursie – Julii Anteckiej, Klaudii Ostrowskiej, Kornelii Grązki, Bartosza Obiegały, Oliwii Włosek, Mai Brembor, Natalii Dolińskiej, Martyny Michalak i Julianny Lesiuk znalazły się na wystawie towarzyszącej premierze.

Dziewczynkom gratulujemy wspaniałej przygody z teatrem, a wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!