ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Posadziliśmy Pola Nadziei!

Tak, jak w roku ubiegłym, uczniowie szkoły podstawowej włączyli się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod hasłem "Pola Nadziei". Na przełomie września i października uczniowie należący do grupy mini – wolontariatu zbierali pieniądze na zakup cebulek żonkili, które potem nabyliśmy od zielonogórskiego hospicjum. Dzięki hojności uczniów, rodziców, nauczycieli, a także pracowników miejscowych instytucji powiększyliśmy posadzone w zeszłym roku Pole Nadziei o ponad 200 cebulek żonkili! Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji, której efekty będziemy mogli oglądać wiosną.

Posadziliśmy Pola Nadziei!Posadziliśmy Pola Nadziei!Posadziliśmy Pola Nadziei!Posadziliśmy Pola Nadziei!Posadziliśmy Pola Nadziei!