ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Wizyta Świętego Mikołaja

6 grudnia przybył do naszej szkoły długo oczekiwany przez wszystkie dzieci Św. Mikołaj. Przyjechał saniami, aby rozdać wszystkim grzecznym milusińskim słodkie podarki. Każda klasa przez wiele dni przygotowywała się na jego powitanie. Przyjście Mikołaja do dzieci poprzedziły dwa krótkie przedstawienia. Uczniowie kl. III a pod kierunkiem p. Alicji Kanclerz przygotowali scenkę o "Zaginionej gwiazdce", a uczniowie kl. III b pod kierunkiem p. Beaty Furmańskiej scenkę "W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja". Dostojny gość w otoczeniu licznych pomocników wręczył wszystkim klasom ogromne worki ze słodyczami. Na zakończenie wizyty dzieci bardzo chętnie pozowały do pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem, a następnie śpiewając mikołajkową piosenkę pożegnały Go ufając, iż ponownie odwiedzi je za rok.

Organizatorzy dziękują paniom Aniom z biblioteki za udzieloną pomoc w spotkaniu z Mikołajem.