ZESPÓŁ EDUKACYJNY

Dyskoteka zakończeniowa klas VI

Dnia 6 czerwca w auli szkolnej Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie odbyła się dyskoteka zakończeniowa klas szóstych.

Wszyscy odświętnie się ubrali, specjalnie przygotowali do tej uroczystości. Panowała bardzo przyjemna atmosfera, porzuciliśmy szkolne sprawy i zajęliśmy się zabawą. Jedni woleli posiedzieć i porozmawiać przy muzyce, inni poszaleć i potańczyć, jednak wszyscy dobrze się bawili i choć trochę czasu spędzili na parkiecie. Bawiły się z nami nawet panie. Na końcu, na prośbę pani Joasi Grońskiej, odtańczyliśmy popularne "Gangnam Style".

Wszyscy uważają dyskotekę za udaną i cieszą się z jej przebiegu.

Dziękujemy rodzicom i paniom wychowawczyniom za pomoc w pilnowaniu nas oraz Danielowi, Dawidowi i Erykowi Hutor za to, że udostępnili nam sprzęt audio.