ZESPÓŁ EDUKACYJNY

To już siedem lat!

2 kwietna to dla Szkoły Podstawowej bardzo ważna data, to rocznica śmierci naszego wspaniałego Patrona Jana Pawła II.

W tym dniu cała nasza szkoła uczestniczyła w uroczystej mszy św. włączając się w przygotowanie liturgii poprzez modlitwę wiernych w intencji Błogosławionego Jana Pawła II.

Pięknym akcentem tego dnia był program artystyczny ku czci Papieża, przygotowany przez p. Iwonę Holewa oraz uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Młodzi artyści nie tylko przypomnieli nam sylwetkę Błogosławionego, ale dostarczyli chwil wzruszeń, pięknie recytując poezje.

Po mszy św. delegacja złożyła kwiaty i zapaliła znicz w naszym szkolnym kąciku pamięci.

To już siedem lat!To już siedem lat!To już siedem lat!To już siedem lat!To już siedem lat!To już siedem lat!To już siedem lat!To już siedem lat!To już siedem lat!To już siedem lat!To już siedem lat!To już siedem lat!