ZESPÓŁ EDUKACYJNY

23 kwietnia

23 kwietnia 2017 r. obchodzony był ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI I PRAW AUTORSKICH.

23 kwietnia

My nie zapomnieliśmy i też czytaliśmy w przedszkolu i klasach I-III. Może nie do wszystkich dotarliśmy, ale u większości byliśmy. Uczennice klasy VI a: Julia Antecka, Paulina Rak, Dominika Mikołajczak i Klaudia Ostrowska wybrały tytuły bajek jakie mogły odczytać młodszym koleżankom i kolegom. Wszyscy nasi odbiorcy z zaciekawieniem słuchali, a na koniec wykonali dla nas pamiątkowe obrazki przedstawiające krótką sytuację z bajki. Jeśli chcesz poczytaj i Ty. Na gazetce samorządu dostępne będą następujące bajki:

• "Mieszkańcy górskiego szczytu",
  • "Gdzie się podział Cziko",
  • "Zwariowani muzykanci".

Wszystkim uczestnikom naszej akcji dziękujemy za udział i zapraszamy do oglądania prac na gazetce SU - PSP.

23 kwietnia23 kwietnia23 kwietnia23 kwietnia23 kwietnia23 kwietnia23 kwietnia23 kwietnia