ZESPÓŁ EDUKACYJNY

"Praca leśnika - leśnik gospodarzem lasu"

Praca leśnika - leśnik gospodarzem lasu

Uczniowie z różnych szkół mieli okazję zaprezentować swój talent plastyczny i manualny poprzez uczestnictwo w konkursie zorganizowanym przez Nadleśnictwo Sulechów.

Kilkoro uczniów z naszej szkoły podjęło trud i cierpliwie pracowało nad swoim projektem przez 1,5 miesiąca.

Prace Michała Marcinka oraz Melani Szubert z klasy II, a także Leny Klementowskiej, Eryka Rutschke, Michała Rychtera z klasy III można zobaczyć na zdjęciach poniżej. Każda praca wymagała czasu oraz przede wszystkim ideii jak pracę leśnika przedstawić. Uczniowie tych klas posiadali taką wiedzę ponieważ w zeszłym roku szkolnym miały okazję uczestniczyć w warsztatach z leśniczym oczywiście wśród leśnej flory i fauny. Zdobyte informacje przenieśli i przedstawili na pięknych makietach przestrzennych.

Wytrwała praca zasze się opłaca, ponieważ uczniowie zostali wyróżnieni i zdobyli bardzo wysokie miejsca a konkurencja była naprawdę duża, ponieważ udział w konkursie brało wielu uczniów z kilkunastu szkół. Nagrody odebrali na uroczystym spotkaniu wszystkich uczniów w Nadleśnictwie Sulechów.

Gratulujemy a zarazem jesteśmy z Was bardzo dumni kochani ucznowie, życzymy wielu dalszych sukcesów i rozwijania talentów.

A Was drodzy czytelnicy zapraszamy do oglądania zdjęć prac oraz odbioru nagród.