Wizyta w Grano

17 października delegacja naszego Zespołu Edukacyjnego udała się z wizytą do Grano w gminie Schenkendöbern. Znajdująca się tam partnerska szkoła podstawowa zaprosiła nas bowiem na uroczyste obchody swojego wielkiego jubileuszu – 170-lecia istnienia szkoły. Były występy i pokazy artystyczne dzieci, odczyty o historii szkoły i przemówienia gości, a potem spotkanie z dyrekcją szkoły w Grano. Pani Zdzisława Rychła, dyrektor ZE, pani Jadwiga Skubek, zastępca dyrektora, pan Zenon Rychły, sekretarz gminy i pani Anna Kowalczyk, nauczycielka języka niemieckiego złożyli na ręce pani Evelin Hüfner serdeczne gratulacje oraz prezent - pamiątkową tablicę wykonaną przez panią Annę Kowalewicz. My również zostaliśmy obdarowani, do Trzebiechowa wróciliśmy z ręcznie wybitą okolicznościową monetą oraz jubileuszowym zdjęciem szkoły w Grano.

Wizyta w Grano