Język to podstawa. Ucz się języków

Nasz Zespół Edukacyjny wspiera ogólnopolską kampanię społeczną "Język to podstawa. Ucz się języków", która jest odpowiedzią na potrzeby językowe Polaków i próbą zwrócenia uwagi na znaczenie edukacji językowej we współczesnym świecie. Jej celem jest podniesienie jakości edukacji językowej w Polsce oraz tworzenie systemowych rozwiązań sprzyjających upowszechnieniu znajomości języków obcych wśród Polaków.

Nasza szkoła jest w gronie ponad 200 placówek z całej Polski promujących naukę języków obcych i uczestniczących w wydarzeniu "TYDZIEŃ JĘZYKÓW". Odbędzie się ono w terminie 25 maja - 03 czerwca 2012. W jego ramach uczniowie wezmą udział w projekcie – Let's Win, którego szczegóły poznamy wkrótce.