Dla Niepodległej

Jak co roku nasza szkoła aktywnie uczestniczy w obchodach tak wielkiej rocznicy jaką jest 11 listopada. Nasi uczniowie wzięli udział w uroczystościach gminnych i m.in. wraz z przedstawicielami władz samorządowych złożyli wiązanki pod miejscowym obeliskiem, oddając w ten sposób hołd wszystkim bohaterom walczącym o wolność naszego kraju.

Dzień wcześniej w auli szkolnej odbyło się przedstawienie historyczno – muzyczne przybliżające dzieje narodu walczącego o upragnioną wolność. Inscenizację przygotowaną przez nauczycieli i uczniów obejrzeli nie tylko nasi wychowankowie ale także społeczność lokalna, która zobaczyła nasz program w godzinach wieczornych. Tegoroczne przedstawienie było podsumowaniem szkolnych obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Występ bardzo podobał się publiczności o czym świadczyły liczne owacje oraz pochwalne słowa wypowiedziane pod adresem wykonawców. Wszystko to potwierdza fakt, iż przedsięwzięcie było udane.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy pomogli w realizacji obchodów rocznego święta.