Rozpoczęcie roku szkolnego

Dnia 4 września 2017 roku uczniowie Zespołu Edukacyjnego w Trzebiechowie rozpoczęli kolejny rok szkolny. O godzinie 8.00 odbyła się Msza Święta w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Następnie uczniowe wraz z nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 na placu przed budynkiem szkoły rozpoczął się apel. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Wójt Gminy Trzebiechów pani Izabella Staszak, zastępca Wójta pan Bartłomiej Cybulski, Przewodnicząca Rady Gminy pani Anna Małgorzata Dunajska oraz proboszcz ks. Andrzej Grządziel.

Uroczystego rozpoczęcia dokonała Dyrektor Zespołu Edukacyjnego pani Alina Rodoch. Po okolicznościowych przemówieniach, dzieci z klasy I zaprezentowały krótki występ artystyczny, po którym nastąpiło pasowanie na pierwszoklasistów.

Po zakończonym apelu uczniowie klasy I udali się pod pomnik wojenny, aby złożyć kwiaty w hołdzie żołnierzom walczącym o wolność naszego kraju.

W nowym roku szkolnym życzymy uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia i sukcesów.