Niemiecki w Trzebiechowie znów ma klasę! - podsumowanie konkursu

Niemiecki w Trzebiechowie znów ma klasę!

Po raz trzeci nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym i konkursie Goethe-Institut "Niemiecki ma klasę/Deutsch hat Klasse", w którym należało zmienić wygląd sali lekcyjnej tak, by wspierała ona naukę języka.

W tym roku aż 32-osobowy zespół konkursowy składał się z uczniów klas VII szkoły podstawowej i II gimnazjum i choć nie powtórzyliśmy naszego ubiegłorocznego sukcesu, którym było uzyskanie tytułu finalisty konkursu i wspaniała wycieczka do Warszawy w nagrodę, to efekty naszej półrocznej pracy są imponujące. Ozdobiona kreatywnymi, edukacyjnymi elementami klasa prezentuje się wspaniale i sprzyja nauce, a coroczny udział w konkursie sprawia, że zyskujemy bardzo wiele: sami tworzymy nowy wizerunek sali, partycypujemy w przeprowadzaniu zmian w szkole, integrujemy się, uczymy się poprzez działanie, rozwijamy swoje talenty, lekcje są urozmaicone, otrzymujemy wsparcie od Goethe-Institut w postaci poradników, materiałów dydaktycznych i moderacyjnych oraz mamy możliwość uczestnictwa w dodatkowych minikonkursach. Otrzymujemy też list z informacjami zwrotnymi o naszych działaniach. Dodatkowo każdy uczestnik na koniec roku zostaje nagrodzony pamiątkowym dyplomem i upominkiem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły nas swoją pomocą i zapraszamy do obejrzenia efektów naszej pracy w projekcie w roku szkolnym 2017/18:

Załącznik Wielkość
List.pdf 1.12 MB
Prezentacja.ppsx 15.74 MB

Niemiecki w Trzebiechowie znów ma klasę!Niemiecki w Trzebiechowie znów ma klasę!Niemiecki w Trzebiechowie znów ma klasę!Niemiecki w Trzebiechowie znów ma klasę!Niemiecki w Trzebiechowie znów ma klasę!Niemiecki w Trzebiechowie znów ma klasę!