Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12.10.2017 roku w Zespole Szkół w Trzebiechowie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wśród zgromadzonych gości: czynnych nauczycieli, pracowników szkoły przybyli również emeryci, których zawsze witamy z radością i szacunkiem.

W uroczystosći wzięli również udział przedstawiciele władz gminnych, Pani Wójt Izabella Staszak, zastępca Wójta Pan Bartłomiej Cybulski oraz Pani Elwira Bańkowska.

Święto Edukacji Narodowej to szczególny dzień dla wszystkich pracowników naszej szkoły. Pani Dyrektor Alina Radoch wygłosiła krótkie przemówienie a następnie wręczyła nagrody i wyróżnienia dla nauczycieli.

Nagrody zostały również przyznane przez Panią Wójt, w podziękowaniu za pracę oraz tworzeniu dobrego wizerunku szkoły i promocję szkoły.

Po części oficjalnej, uczniowe naszej szkoły, pod kierunkiem Pani Moniki Żelazko oraz Pana Przemysława Puchalskiego, zaprezentowali część artystyczną. Piosenką i słowem uświetnili ten niezwykły dzień. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało o czym świadczyły gromkie brawa.

Akademia zakończyła się poczęstunkiem i spotkaniem towarzyskim.