Lubuskie Kuratorium Oświaty promuje nasze działania

Kuratorium Oświaty

W celu kreowania pozytywnego wizerunku Zespołu Edukacyjnego, promowania działań uczniów i nauczycieli oraz w celu dzielenia się doświadczeniem, pomysłami i sprawdzonym sposobem ich realizacji wysłaliśmy we wrześniu i październiku opisy czterech gimnazjalnych przedsięwzięć, które Lubuskie Kuratorium Oświaty uznało za przykłady dobrej praktyki i umieściło je na swojej stronie internetowej w dziale Nadzór pedagogiczny/Przykłady dobrej praktyki:

Tym samym już 6 działań z naszej szkoły uzyskało od Kuratorium Oświaty tytuł przykładu dobrej praktyki:

1. "Śpiewająco po niemiecku" – realizacja autorskiego webquestu
  2. "Tydzień Języków" – wykorzystanie kampanii internetowej na lekcjach języka niemieckiego
  3. "Jedz Smacznie i Zdrowo" – realizacja programu edukacyjnego w gimnazjum
  4. Aktywny Samorząd Szkolny – duże i małe inicjatywy uczniowskie 2011/2012
  5. "Uwaga! Fonoholizm" – realizacja kampanii edukacyjnej w gimnazjum (2011/12)
  6. Webquesty "Z myszką do Berlin@" i "Na tropie Niemiec"(2010/11)