Dzień Nauczyciela

Uroczyście, choć bez zbędnego patosu… świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej…

Wszyscy doskonale wiedzą, że wykonywanie zawodu nauczyciela wymaga nie lada odwagi. Stawianie czoła – niespokojnym, energicznym, a czasem i trochę nieznośnym młodym ludziom – to duże wyzwanie!

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień uczniowie klasy III b przygotowali scenkę ukazującą życie szkoły "z przymrużeniem oka", co pozwoliło pedagogom spojrzeć na siebie z dystansem i z humorem. Wesołej nuty spotkaniu w miłym gronie, nadał występ szkolnego zespołu wokalnego.

Wyrazem wdzięczności były także kartki z życzeniami, przygotowane przez panie ze świetlicy szkolnej.