To był historyczny moment...

To był historyczny moment...

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2011/2012 jako Zespół Edukacyjny. Od tego dnia Publiczne Gimnazjum, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II i Publiczne Przedszkole w Trzebiechowie stanowią jedność nie tylko jako jednostka oświatowa, ale jedno Grono pedagogiczne, kierujące się wspólnym dobrem młodych mieszkańców naszej Gminy, poczynając od przedszkola, aż po absolwenta gimnazjum.

Na apelu, który odbył się po uroczystej mszy św. p. Dyrektor Zdzisława Rychła powitała przybyłych gości oraz licznie zgromadzonych rodziców, szczególnie klas "0" i I, a także wszystkich uczniów, a następnie przedstawiła nowo wybraną Zastępcę Dyrektora, p. Jadwigę Skubek. Pogratulowała także stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego p. Monice Żelazko i p. Annie Czepiżak–Iwasieczko.

Zaproszeni goście, a wśród nich Wójt Gminy p. Stanisław Drobek, Przewodniczący Rady Gminy p. Krzysztof Okińczyc oraz Sekretarz Gminy Zenon Rychły, życzyli nauczycielom, pracownikom administracji i uczniom cierpliwości, zaangażowania i owocnej pracy przynoszącej jak najlepsze efekty.

Tradycyjnie uczniowie klas I, tym razem Zespołu Edukacyjnego, złożyli kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy poległych na wszystkich frontach II wojny światowej.

To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...To był historyczny moment...