Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2011 r. w auli Zespołu Szkół w Trzebiechowie odbyła się uroczystość z okazji święta Edukacji Narodowej. Przybyli na nią zaproszeni goście; Wójt Gminy Stanisław Drobek, Przewodniczący Rady Gminy Krzysztof Okińczyc, Sekretarz Gminy Zenon Rychły i emerytowani pedagodzy.

Obchody święta rozpoczął występ szkolnego Kabaretu Marnego Żartu prowadzonego przez p. Izabelę Lewicką. Dzieci zaprezentowały program pt. "Atlas Uczniów". Scenki przeplatane były piosenkami zespołu wokalnego, którym opiekuje się p. Przemysław Puchalski.

Następnie głos zabrali przedstawiciele Urzędu Gminy, Dyrektor Zespołu Edukacyjnego p. Zdzisława Rychła i Zastępca Dyrektora p. Jadwiga Skubek.

Na zakończenie pani Dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom wyróżniającym się w pracy dydaktyczno-wychowawczej.