Zakończenie roku klas VI SP i III PG

28 czerwca 2012 r. odbyło się pożegnanie klas VI szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum. W auli zgromadzili się pracownicy Zespołu Edukacyjnego, absolwenci i ich rodzice.

Uroczystość zainaugurowała p. dyrektor Zdzisława Rychła swoim przemówieniem. Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Jako pierwsi wystąpili uczniowie klas VI, a po nich przyszła kolej na gimnazjalistów. Przygotowaniem ich oraz napisaniem scenariusza zajęła się p. Izabela Lewicka i p. Iwona Holewa, natomiast oprawę muzyczną przygotował p. Przemysław Puchalski. Scenografię opracowała p. Anna Kowalewicz.

Trzecią Szkolną Galę Oskarową prowadzili Aleksandra Stawiarz oraz Dawid Holewa. Nominowani zostali wybrani spośród nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Wyłoniono 48 zdobywców Oskarów w różnych kategoriach, np.: Nauczycielka Ekologiczna, Propagator Książki, Żartowniś Roku czy też Rekordzista Skoku Wzwyż.

Rozdaniu nagród towarzyszyły wiersze oraz popisy wokalne Dawida Hutora i jego rówieśników. Przedstawienie bardzo się spodobało publiczności, która momentami śmiała się do łez.

Na pożegnanie każdy trzecioklasista otrzymał różę. Nie było osoby, która nie wzruszyłaby się.

Gdy zakończyła się część artystyczna, nastąpiło rozdanie świadectw, wyróżnień i nagród najlepszym uczniom.

Ten dzień był bardzo emocjonujący i pozostanie absolwentom w pamięci do końca życia. Zakończenie szkoły nie oznacza zerwania więzi łączących kolegów i koleżanki. Pozostają wspomnienia i przyjaciele na długie lata.

Wśród uczniów klas szóstych i trzecich gimnazjum na wyróżnienie zapracowali, uzyskując najlepsze wyniki w egzaminach:

Klasy szóste

1. Łukomska Olga - 37/40 pkt
  2. Holewa Dawid - 33/40 pkt
  3. Szczerba Kamil - 30/40 pkt

Klasy trzecie:

1. Radoch Zuzanna - 147/161 (91,5%)
  2. Wrubel Martyna - 147/161 (91,5%)
  3. Wiszniewska Małgorzata - 146/161 (90,5%)
  4. Koszelowski Karol - 133/161 (82,6%)
  5. Mania Kamil - 129/161 (80%)
  6. Maćkowiak Maja - 127/161 (79%)
  7. Skalczuk Krystian - 107/161 (66,5%)

Gratulujemy!!!

Wyróżnienia za wysokie osiągniecia w nauce otrzymali:

Klasy szóste:

Klasa VI a
  1. Łukomska Olga - średnia 5,76 sprawowanie wzorowe
  2. Kisiel Sara - średnia 4,92 sprawowanie wzorowe
  3. Rejmak Klaudia – jw.
  4. Szczerba Kamil – 4,75 sprawowanie bardzo dobre
    Klasa VI b
  1. Holewa Dawid – 5,83 sprawowanie wzorowe

Klasy trzecie:

Klasa III a
  1. Radoch Zuzanna – średnia 5,47 sprawowanie wzorowe
  2. Wrubel Martyna – jw.
  3. Wiszniewska Małgorzata – 5,41 sprawowanie wzorowe
  4. Mania Kamil – 5,0 sprawowanie wzorowe
    Klasa III b
  1. Maćkowiak maja – średnia 5,2 sprawowanie wzorowe
  2. Koszelowski Karol – 5,0 sprawowanie bardzo dobre

Gratulujemy!!!

Pani dyrektor pogratulowała uczniom, rodzicom i pedagogom podziękowała za wsparcie, czuwanie i towarzyszenie w zdobywaniu tak wysokich osiągnięć i wszystkim życzyła wspaniałych, wyjątkowych wakacji i udanego aktywnego wypoczynku.